Ishonch telefoni (+998 71) 237-99-98Dush. – Jum. 9-00 dan 18-00 gacha

Vokzal ma’lumotxonasi 1005Kecha-kunduz

04:41:51 (GMT +5), seshanba, 20 avgust 2019

lavozimga tayinlash

“O’zbekiston temir yo’llari” aksiyadorlik jamiyati boshqaruvi raisining buyrug’iga binoan:
2019 yil 12 iyuldan: 

Abdumurodov Akmal Suvonovich – yo'l xo'jaligi boshqarmasining "ko'prik qurilish poyezdi" korxonasi bosh muhandisi.

2019 yil 8 iyuldan:
Xushvaqtov Sherzod Jalolovich – yo'l xo'jaligi boshqarmasi "temir yo'l monitoringi va diagnostikasi markazi" direktori.

2019 yil 4 iyuldan:
Umurzaqov Marufjon Murodjonovich – "Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli" unitar korxonasining Ohangaron stansiyasi boshlig'i.

2019 yil 3 iyuldan:
Mamasidikov Muxsinjon Musajonovich – Personalni boshqarish va kadrlarni tayyorlash boshqarmasi boshlig’i;
Milladjanov Baxtiyor Parpiyevich – "Qo'qon mintaqaviy temir yo'l uzeli" unitar korxonasining boshlig'i v.b.

2019 yil 25 iyundan:
Mirxamidov Mirpulat Shavkatovich – “O'zbekiston temir yo'llari” AJ boshqaruvi raisi huzuridagi kotibiyat boshlig'i.
Abdullaev Akramdjon Anarkulovich – “O'zbekiston temir yo'llari” aktsiyadorlik jamiyatining kapital qurilish direktsiyasi boshlig'i.
Ulmasova Lobarxon Odilovna – “O'zbekiston temir yo'llari” AJ boshqaruvi raisi huzuridagi kotibiyat boshlig'ining o'rinbosari – ijro etishni nazorat qilish bo'limi boshlig'i.
Xakimov Rashidjon Ilxomovich – yuk va tijorat ishlari boshqarmasi boshlig'i birinchi o'rinbosari.
Dusmuxamedov Anvar Murotboevich – “O'zbekiston temir yo'llari” aktsiyadorlik jamiyatining kapital qurilish direktsiyasi boshlig'ining o'rinbosari.

2019 yil 17 iyundan:
Karshiev Oleg Keldiyorovich – texnika va texnologiya nazorati boshqarmasi boshlig'i vazifasini 
bajaruvchisi; 
Dadaxanov Dilmurod Kazagalievich – texnika va texnologiya nazorati boshqarmasi boshlig'ining 
birinchi o'rinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Sadikov Sur'at Maxamatsidikovich – xarbiylashtirilgan qo'riqlash boshqarmasi boshlig'ining 
birinchi o'rinbosari vazifasini bajaruvchisi;
Tuxtaxodjaev Ravshan Abdurashidovich – xarbiylashtirilgan qo'riqlash boshqarmasi boshlig'i 
o'rinbosari;
Xusainov Suxrob Ravshanovich – “Buxoro MTU” UK Samarkand mintaqasi bo'yicha boshliq 
o'ribosari;
Abduraximov Shodmonqul – sog'liqni saqlash xizmati boshlig'ining o'rinbosari - markaziy 
sanitariya-epidemiologiya stantsiyasi bosh shifokori vazifasini bajaruvchisi.

2019 yil 13 iyundan:
Isaev Qudrat Toshpo'latovich – “Ko'prikqurilish” tresti” unitar korxonasi boshqaruvchisi 
vazifasini bajaruvchisi.

2019 yil 12 iyundan:
Raximov Ikrom Egamovich – “Qo'ng'irot MTU” UK Urganch temir yo'l distansiyasi boshlig'i.

2019 yil 11 iyundan:
Xamraev Mirsharof Fayzullaevich – “Toshkent MTU” UK Toshkent temir yo'l distantsiyasi boshlig'i
Xamidov Farxod Sattorovich – “Buxoro MTU” UK Samarkand temir yo'l distantsiyasi boshlig'i.
Ruzmetov Yadgor Ozodovich – Toshkent temir yo'l muhandislari institutining xalqaro hamkorlik bo'yicha prorektori.

2019 yil 28 maydan:
Boboyorov Axmad Djamolovich –“Ko'prik qurilish poezdi” boshlig'i lavozimiga.
Xodjiev Nodirbek Baxtiyorovich – “Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Buxoro-1 stantsiyasi boshlig'i lavozimiga.
Raxmatov Xabib Olimovich – “Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Uchquduq temir yo'l distantsiyasi boshlig'i lavozimiga.

2019 yil 18 maydan:
Isomov Oybek Sayfidinovich – Samarqand temir yo'l transporta kasb–hunar kolleji direktori vazifasini bajaruvchisi lavozimiga.

2019 yil 17 maydan:
Toshtemirov Norpulot Usmonovich – “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Qarshi aloqa va signallashtirish distantsiyasi boshlig'i lavozimiga.
Parmonov G'iyosiddin Boymurodovich – “Qarshi mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Qarshi elektr ta'minoti boshlig'i lavozimiga.

2019 yil 15 maydan:
Akbarov Davronxon Odilxanovich – yo'l xo'jaligi boshqarmasi boshlig'ining yuqori tezlikdagi yo'l bo'yicha o'rinbosari lavozimiga.

2019 yil 8 maydan:
Yusupov In'omjon Ikromboevich – Tashishlarni tashkil etish boshqarmasi bosh muxandisi vazifasini bajaruvchisi lavozimiga. 
Sadikov Jaxongir Ravshanxanovich – Qishlok xo'jaligi boshqarmasi boshlig'i o'rinbosari – “Qorabayir otchilik majmuasi” direktori lavozimiga.

2019 yil 6 maydan:
Saidov Raximjon Muratovich – Xarbiylashtirilgan qo'riqlash boshqarmasi   boshlig'i vazifasini bajaruvchisi lavozimiga.
Sharipov Fozil Shavkatjon o'g'li – Marketing va logistikani rivojlantirish boshqarmasi boshlig'i lavozimiga.

2019 yil 26 apreldan: 
To'ychiev Abdusalom Muxitdinovich – Tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshlig'ining 1-o'rinbosari lavozimiga.

2019 yil 24 apreldan:
Mirzaxmedov Miraziz Mirakbarovich –Tashishlarni tashkil etish boshqarmasi boshlig'ini ta'lim va xavsiz tashish jarayoniii tashkil etish nazorati bo'yicha o'rinbosari lavozimiga. 

2019 yil 22 apreldan:
Nosirov Ma'rufjon G'ulomovich – Pesonalni boshqarish va kadrlarni tayyorlash boshqarmasi boshlig'ining o'rinbosari lavozimiga.

2019 yil 12 apreldan:
Kahhorov Said Jabborovich – Sardoba suv ombori ob'ektidan foydalanish va rivojlantirish bo'yicha direktsiyasi bosh muxandisi.

2019 yil 10 apreldan:
Madmarov Rasuljon Otajonovich – “Quqon mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasi boshlig'ining Andijon mintaqasi bo'yicha raxbari – Andijon-1 stantsiyasi boshlig'i lavozimi.
Bayzakov Abror Saydaxmadovich – Sardoba suv ombori ob'ektidan foydalanish va rivojlantirish bo'yicha direktsiyasi boshlig'ining o'rinbosari.

2019 yil 5 apreldan: 
Avliyoqulov Nuriddin Amonovich – 17-yo'l mashina stantsiyasi boshlig'i o'rinbosari;

2019 yil 2 apreldan:
Baltabaev Alisher Anvarovich – Axborot-tahliliy media markazi direktori;
Xalilov Timur Shuxratovich – Axborot-tahliliy media markazi direktorining birinchi o'rinbosari; 
 
2019 yil 1 apreldan:
Gafurov Yeldor Nodirjonovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Bekobod stantsiyasi boshlig'i;


2019 yil 27 martdan:
Seytniyazov Davron Saparniyazovich – 279-yo'l mashina stantsiyasi bosh muxandisi;

2019 yil 20 martdan:
Kurbanbaev Ruslan Kolbaevich – 279-yo'l mashina stantsiyasi boshlig'i;

2019 yil 18 martdan:
Kadirov Rashid Ravshanovich – “Qo'qon mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasi boshlig'ining o'rinbosari – tashish va stantsiyalar ishlari bo'limi boshlig'i;


2019 yil 15 martdan:
Molayxanova Gyulnara Ansarovna – Iqtisodiy tahlil va prognozlash boshqarmasi boshlig'ining o'rinbosari;
Vaxabov Jaxongir Tursunbaevich – “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasi boshlig'ining kadrlar va ijtimoiy masalalar bo'yicha o'rinbosari;

2019 yil 11 martdan:
Kadirov Sayidazim Baxtiyorovich – Lokomotivlardan foydalanish boshqarmasi boshlig'ining o'rinbosari – motorvagonli xarakat sostavi va lokomotivlarni ta'mirlash bo'limi boshlig'i v.b.;

2019 yil 5 martdan:
Sabirov Davronbek Atamuratovich – Temir yo'l texnikasi, mashina va mexanizmlar boshqarmasi boshlig'i;
2019 yil 11 martdan:
Kadirov Rashid Ravshanovich - “Qo'qon mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK boshlig'i o'rinbosari - tashish va santsiya ishlari bo'limi boshlig'i;
Nasrullaev Dilmurod Lutfullaevich - “Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK Buxoro - 1 temir yo'l stantsiyasi boshlig'i. 

2019 yil 1 martdan:
Nosirov Ma'rufjon Gulomovich - personalii boshqarish va kadrlarni tayyorlash boshqarmasi
boshlig'ining o'rinbosari-ishchi kadrlar bo'limi boshlig'i;

2019 yil 21 fevraldan:
Adikov Djaxongir Ravshanxanovich – Qishloq xo'jaligi boshqarmasi boshlig'ining o'rinbosari;
Nurmatov Shavkat Shakiralievich - Qishloq xo'jaligi boshqarmasi boshlig'ining o'rinbosari;

2019 yil 15 fevraldan:
Raimov Farrux Furkatovich – aloqa signallashtirish boshqarmasi boshlig'ining aloqa va STSB qurilmalarida yangi texnika va texnologiyani qo'llash hamda yangi qurilish bo'yicha o'rinbosari;

2019 yil 14 fevraldan:
Rustamov Baxodir Nizomovich – kapital qurilish direktsiyasi boshlig'i o'rinbosari - ishlab chiqarish texnik va butlash bo'limi boshlig'i vazifasini bajaruvchisi;

2019 yil 8 fevraldan:
Ollaberganov Ollabergan Xaitbaevich – Sardoba temir yo’l agrosanoat majmuasi» unitar korxonasi bosh direktori;

2019 yil 1 fevraldan 
Tulyaganov Shavkat Ubaydullaevich - “O’zbektemiryo’lekspeditsia” unitar korxonasi bosh direktori.
Danabaev Faxriddin Urolovich - Sardoba suv ombori ob'ektidan foydalanish va rivojlantirish bo'yicha direktsiyasi boshlig'i.
Juraev Soyibjon Turobovich - “Toshkent metropoliteni” unitar korxonasi boshlig'ining o'rinbosari - Toshkent metropoliteni liniyalari qurilishi bo'yicha direktsiya boshlig'i.

2019 yil 29 yanvardan
Maxmudov Elmurodjon Nematovich - “Ko'ng'irot mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasi boshlig'ining kadrlar va rejim bo'yicha o'rinbosari.

2019 yil 21 yanvardan:
Kulaxmedov Oybek Pochchaxonovich – yuqori tezlikdagi yo'lovchi poezdlar harakatini tashkil etish va foydalanish boshqarmasi boshlig'i o'rinbosari;

2019 yil 16 yanvardan:
Qaxxorov Said Jabborovich – Sardoba suv ombori ob'ektidan foydalanish va rivojlantirish bo'yicha direktsiyasi bosh mahandisi vazifasini bajaruvchisi;

2019 yil 15 yanvardan:
Turdiev Muzaffar Xojievich – audit xizmati boshlig'i o'rinbosari; 

2019 yil 14 yanvardan:
Jumaev Botirali Baxtiyorovich – aktsiyadorlar bilan korporativ munosabatlar boshqarmasi boshlig'i;
Baxadirov Abbos Fuodovich – “ Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining bosh muhandisi lavozimiga tayinlansin;

2018 yil 26 dekabrdan: 
Bozorov Alisher Shamilovich – “Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK boshlig'ining birinchi o'rinbosari; 
Xayrullaev Xusen Nurilloevich – “Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK boshlig'ining o'rinbosari – tashishlar bo'limi boshlig'i; 
Rustamov Farxod Islomovich – Uchquduq xududi bo'yicha “Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK boshlig'ining birinchi o'rinbosari;

2018 yil 17 dekabrdan:
Abdullaev Akramdjon Anarkulovich - personalni boshqarish va kadrlarni tayyorlash boshqarmasi boshlig'i lavozimiga tayinlandi.
Milladjanov Baxtier Parpievich - logistika, yuk va tijorat ishlar boshqarmasi boshlig'i lavozimiga tayinlandi.
Abduxalimov Odil Abdusalimovich - logistika, yuk va tijorat ishlari boshqarmasi boshlig'ininig birinchi o'rinbosari lavozimiga tayinlandi.
Axmedov Amrddin Madaminovich - sog'likni saqlash xizmati boshlig'i lavozimiga tayinlandi.
Adilov Olimjon Urunovich - “Nazarbek” sanatoriyasi bosh shifokori lavozimiga tayinlandi.
Xaytboev Anvar Akbaralievich - “Sardoba temir yo'l agrosanoat majmuasi” UK bosh muhandisi lavozimiga tayinlandi.
Rashidov Furkatbek Rustambekovich - “Temiryo'lyonilgita'min” boshqarmasining Qo'qon birlashgan yonilgi ombor xo'jaligi boshlig'i lavozimiga tayinlandi.
Tulboev Ravshankul Urolovich - “Temiryulyonilgita'min” boshqarmasining Termiz yonilg'i-ko'mir ombor xo'jaligi boshlig'i lavozimiga tayinlandi.
Ibragimov Ramz Raxmonovich - “Temiryulyonilgita'min” boshqarmasi boshlig'ining ko'mir va ko'mir maxsulotlarini realizatsiyasi bo'yicha o'rinbosari lavozimiga tayinlandi.
Babaev Najibullo Shukurulloevich - “Tebinbuloq” koni negizida kon - metallurgiya kompleksi qurilishi bo'yicha direktsiyasining smeta loyixa xujjatlari bo'yicha bosh muhandisi lavozimiga tayinlandi.
Turdiev Xurshid Bo'rievich - “Toshkent mintakviy temir yo'l uzeli” UK Xovos temir yo'l distantsiyasi boshlig'i lavozimiga tayinlandi.
Semmari Amin - “O'zbekiston temir yullari” AJ xuzuridagi konsul`tativ menedjment guruxi rahbarining o'rinbosari lavozimiga tayinlandi.
Bayzakov Abror Saydaxmadovich - Sardoba suv ombori ob'ektidan foydalanish va rivojlantirish bo'yicha direktsiyasi boshlig'ining o'rinbosari lavozimiga tayinlandi.
Xujanazarov Xolmamat Norqulovich - “Sardoba temir yo'l agrosanoat majmuasi” UK direktorining moliya bo'yicha o'rinbosari lavozimiga tayinlandi.
Rashidov Kamoliddin Tursunalievich - “Quyuv mexanika zavodi” sho''ba korxonasi direktori vazifasini bajaruvchisi;
Yesimbetov Berdiyar Berdigalievich - markaziy sanitariya epidemiologiya stantsiyasining Qo'ng'irot bekati sanitari epidemiologiya stantsiya bosh shifokori vazifasini bajaruvchisi lavozimiga tayinlandi.
Umarkulov Abdumannob Amnbaevich - “O'zbekko'mir” UK bosh direktorining rejim va kadrlar bo'yicha o'rinbosari lavozimiga tayinlandi.
Yakubov Erkin Ollomovich - “O'zbekko'mir” UK bosh direktorining birinchi o'rinbosari lavozimiga tayinlandi.

2018 yil 6 dekabrdan:
Djuraev Alisher Mirzamaxkamovich – Kapital qurilish direktsiyasi “E-T” loyihalarni amalga oshirish guruhi boshlig'i;
Kudabekov Chingiz Maratovich – Kapital qurilish direktsiyasi “E-T” loyihalarni amalga oshirish guruhi boshlig'ining o'rinbosari;
Shermuxamedov Azizjan Kabildjanovich – Kapital qurilish direktsiyasi “E-T” loyihalarni amalga oshirish guruhi boshlig'ining o'rinbosari;

2018 yil 3 dekabrdan: 
Ochildiev Anvar Xolmuratovich - «Sharg'unko'mir» UK direktori v.b.; 
Sapparov O'ktamjon Djumaevich – «Sharg'unko'mir» UK direktori o'rinbosari; 
Farmanov Ixtiyor Asrorovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” UK boshlig'i; 

2018 yil 26 noyabrdan:
Umarkulov Abdumannob Amanbaevich - “O'zbekko'mir” unitar korxonasi bosh direktorining o'rinbosari;

2018 yil 19 noyabrdan:
Jumaev Fazliddin Jurakulovich – Samarqand temir yo'l transporti kolleji direktorining ma'naviy-ma'rifiy ishlari bo'yicha o'rinbosari v.b.;
Erkaev Shuxrat Tashniyazovich -  Samarqand temir yo'l transporti kolleji direktorining ma'muriy-xo'jalik ishlari bo'yicha o'rinbosari v.b.;
Xayrullaev Xusen Nurilloevich - Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli boshlig'ining Uch-Quduq mintaqa bo'yicha o'rinbosari; 
Rustamov Farxod Islomovich - Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli boshlig'ining Uchquduq mintaqa bo'yicha o'rinbosari - tashish va stansiyalar ishlari bo'limi boshlig'i v.b.; 

2018 yil 12 noyabrdan:
Kasimov Kosim Xusanovich – axborot hisoblash markazining bosh muhandisi v.b.;

2018 yil 30 oktyabrdan:
Achilov Alisher Normuminovich – maxsus mexanizatsiyalashgan yo'l stantsiyasi boshlig'ining vaqtinchalik v.b.; 
Gulamov Abdulaziz Abdullaevich – Toshkent temir yo'l muhandislari institutining o'quv ishlari bo'yicha prorektori;

2018 yil 26 oktyabrdan:
Muratov Aziz Akbarovich - “Eyvalekmaxsustemirbeton” unitar korxonasi boshlig'ining vazifasini bajaruvchisi;

2018 yil 19 oktyabrdan:
Tashxodjaev Umid Mo'minxodjaevich - “O'ztemiryo'lxisob” markazi boshlig'ining o'rinbosari v.b.;

2018 yil 10 oktyabrdan:
Ismoilov Komil Safarovich - markaziy sanitar-epidemiologik stantsiyasining bosh sanitar shifokorining maslahatchisi;

2018 yil 8 oktyabrdan: 
Temirov Jamshid Ablakulovich - “Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Navoi aloqa va signallashtirish distansiyasi boshlig’i v.b; 
Raxmatullaev Toxirjon Shuxratullaevich  - Yagona dispetcherlik markazining bosh poyezd dispetcheri boshlig’ining birinchi o’rinbosari v.b;

2018 yil 5 oktyabrdan: 
Qodirov Maksim Qo’chqoralievich – “O’zbekiston temir yo’llari” AJ huzuridagi konsultativ menejment guruh rahbari o’rinbosari;  
Kushanov Shuxrat Abdusaidovich  – Lokomоtivlardan foydalanish boshqarmasi boshlig’ining o’rinbosari – motorvagonli harakat sostavi va lakomativlarni ta’minlash bo’lim boshlig’i v.b; 
Soriev Akmal Eshmuminovich - Lokomоtivlardan foydalanish boshqarmasi boshlig’ining ta’mirlash bo’yicha o’rinbosari v.b;  

2018 yil 3 oktyabrdan: 
Ortiqboev Muslim Abdukomil o'gli – Yo’l xo’jaligi boshqarmasi boshlig’ining innovatsion va texnik rivojlantirish masalalari bo’yicha o’rinbosari; 

2018 yil 21 Sentyabrdan: 
Yusupov Shayjamol Kamiljanovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasi boshlig’ining Xovos mintaqasi bo’yicha o’rinbosari Xovos stansiyasi boshlig’i vazifasini bajaruvchisi;
Rusakov Aleksandir Aleksandrovich – Statistika va hisobga olish boshqarmasi boshlig’ining o’rinbosari – bosh taftischisi vazifasini bajaruvchisi;
Umarxodjaev Javlonbek Oybekovich – kapital qurilish direksiyasi boshlig’ining o’rinbosari – “Toshkent-Sharqiy aeroporti qurilishi” loyihasini amalga oshirish bo’yicha texnik direktori;
Bozorov Alisher Shamilovich - “Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasi boshlig’ining o’rinbosari – tashish va bekatlar ishlari bo’limi boshlig’i;
Musaxodjaev Odilxodja Nasirovich - “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasi Oxangaron stansiyasi boshlig’i;
Boboyorov Axmad Jamolovich - “Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Uchquduq temir yo’l distansiyasi boshlig’i;
Ollaberganov Ollabergan Xaitbaevich - “Sardoba temir yo'l agrosanoat majmuasi” unitar korxonasining boshlig’i vazifasini bajaruvchisi;
Danabaev Faxriddin Uralovich –  Sardoba suv ombori ob'ektlaridan foydalanish va rivojlantirish bo'yicha direktsiyasi boshlig’i;
Eshmuradov Baxodir Kenjaevich - “Ekskavatorlar va gusenitsali texnikani ta'mirlash zavodi” unitar korxonasi direktori;

2018 yil 24 avgustdan:
Saidov Raximjon Muratovich – xarbiylashtirilgan qo'riqlash boshqarmasi boshlig'ining birinchi o'rinbosari;
Kosimov Ilxomjon Mansurvich –   Qo'qon mintaqaviy  temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Qo'qon temir yo'l distantsiyasi boshlig'i;
Jumaniyazov Kasim Xajievich – “Qo'ng'irot mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining “Temiryo'lobod” chorvachilik va parrandachilik kompleksi direktori;

2018 yil 14 avgustdan:
Abduraxmonov Rasuljon Maxamadalievich – “Qo'qon mintaqaviy  temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Oxunboboev stantsiyasi boshlig'i;
Safaev Safarboy Ortikovich – 164 sonli yo'l mashina stantsiya boshlig'i;


2018 yil 7 avgustdan
Shodmonov Baxtiyor Bo'rievich – 166-sonli yo'l mashina stantsiyasi boshlig'i lavozimiga tayinlandi;    
Abdullaev Xamza Nayimovich – “O'zbekko'mir” unitar korxonasi bosh direktorining umumiy masalalar va xodimlarni boshqarish bo'yicha o'rinbosari lavozimiga tayinlandi;    
Tursunov Avazxon Isroilovich – yo'l xo'jaligi boshqarmasi boshlig'ining kapital ta'mirlash va sanoat korxonalari bo'yicha o'rinbosari lavozimiga tayinlandi;    
Durdiev Abduraxman Bazarbaevich – “Qo'ng'irot mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Nukus stantsiyasi boshlig'i;    
Jumaev Botirali Baxtiyorovich – aktsiyadorlar bilan korporativ munosabatlar boshqarmasi 
boshlig'i vazifasini bajaruvchisi; 

2018 yil 23 iyuldan
Rizaev Timur Olegovich  – "Temiryo'lyo'nilg'ita'min" boshqarmasi boshlig’ining birinchi o'rinbosari;

2018 yil 16 iyuldan
Karshiev Oleg Keldiyorovich – Texnik va texnologik nazorat boshqarmasi boshlig’ining birinchi o'rinbosari;

2018 yil 4 iyuldan 
Ergashev Alijon Yusupovich - “Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxona boshlig'ining vazifasini bajaruvchisi;
Kochkarov Axmadjon Kamchinbekovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonaning Chuqursoy stantsiyasi boshlig'i;
Farmonov Ixtiyor Asrorovich – “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxona boshlig'ining vazifasini bajaruvchisi;
Abdullaev Akramdjon Anarkulovich – “O'zbekko'mir” unitar korxona bosh direktorining birinchi o'rinbosari;
Djurakulov Jamshid Baltaevich – “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonaning Jizzax stantsiyasi boshlig'i;
Sultanov Shavaddin Karimovich – xarbiylashtirilgan qo'riqlash boshqarmasi boshlig'ining o'rinbosari-yong'in nazorati bosh noziri;  
Shukurov Shaxboz Shuxratovich – kapital qurilish direktsiyasi boshlig'ining moliya va iqtisod masalalari bo'yicha o'rinbosari;
Axunov Xabibulla Yuldashovich – “O'zbekiston” lokomotiv depo boshlig'ining o'rinbosari;
Kadirov Sayidazim Baxtiyorovich – “O'zbekiston” lokomotiv depo boshlig'ining o'rinbosari;
Toshpulatov Ilxom Gofurjonovich – maxsus xizmat boshlig'ining o'rinbosari;
Kadirov Rashid Ravshanovich – “Qo'qon mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Andijon mintaqasi bo'yicha rahbari – Andijon-1 stantsiya boshlig'i;
Saburov Jurabek Maksudovich – moliya boshqarmasi boshlig'ining buxgalteriya hisobi bo'yicha o'rinbosari;
Xolboev Sarvar Abdujabborovich – “Quyuv mexanika zavodi” shu'ba korxonasi direktorining moliya va iqtisod bo'yicha o'rinbosari; 

2018 yil 4 iyundan: 
Nazarov Yuldash Axmedovich – yuridik boshqarmasi boshlig'i vazifasini bajaruvchisi;
Muratov Zarifjon Xayrullaevich  – maxsus xizmat boshlig'i;
Adilov Olimjon Urunovich – sog'liqni saqlash xizmati boshlig'i;
Alimuxamedova Nargiza Aminovna – sog'liqni saqlash xizmatining markaziy poliklinika bosh shifokori;

2018 yil 25 maydan:
Molayxanova Gyulnara Ansarovna - iqtisodiy tahlil va prognozlash boshqarmasi boshlig'ining o'rinbosari - mehnat va ish haqi bo'limi boshlig'i;

2018 yil 14 maydan:
Raupov Baxodir Hikmatovich - 17-sonli Yo'l mashina stantsiyasi bosh muhandisi;
 
2018 yil 11 maydan:
Tashtemirov Ulug'bek Mamurdjanovich - Kapital qurilish direktsiyasining bosh muhandisi o'rinbosari;

2018 yil 8 maydan:
Sharipov Djalil Rashitovich - Axborot - hisoblash markazi boshlig'ining birinchi o'rinbosari
vazifasini bajaruvchisi;
 
2018 yil 7 maydan:
Tuychiev Abdusalom Mukitdinovich - tashishlarni tashkil etish boshqarmasi bosh muhandisi vazifasini bajaruvchisi;
Fayzullaev Ravshan Rixsivaevich - “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Salar temir yo'l distantsiyasi boshlig'i;
Raxmonov Mansur Raxmon o'g'li - “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Jizzax temir yo'l distantsiyasi boshlig'i;
Mamatkulov Olim Juraevich - “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Toshkent temir yo'l distantsiyasi boshlig'i;
Axmedov Avazbek Xurmatbekovich - “Qo'qon mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasi boshlig'ining o'rinbosari - tashish va stantsiyalar ishlari bo'limi boshlig'i;
Xaydarov Nuriddin Tojimuratovich - Sardoba suv ombori ob'ektlaridan foydalanish va rivojlantirish bo'yicha direktsiyasi bosh muhandisi;
Xayitboev Islomboy Jumaniyazovich - “Qo'ng'irot mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Urganch lokomotiv deposi boshlig'i;

2018 yil 3 maydan:
Turdiev Xurshid Burievich – “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining, yo'l xo'jaligi boshqarmasi boshlig'ining yuqori tezlikdagi yo'l bo'yicha o'rinbosari;
Yuldashev Gulamjan Gapirovich - “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Toshkent elektr ta'minoti distantsiyasi boshlig'i;

2018 yil 1 maydan:
Odilov Farrux Baxodirovich - aksiyadorlar bilan korporativ munosabatlar boshqarmasining boshlig'i o'rinbosari;
Kadirov Azizjon Sharipdjonovich - “Toshkent mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining boshlig'i o'rinbosari-tashish va stantsiyalar ishlari bo'limi boshlig'i;
Axborxonov Sardor Zoxidovich – texnika va texnologiya nazorati boshqarmasining boshlig'i  o'rinbosari;

2018 yil 25 apreldan:
Yusupov Farxod Ruzmamatovich  - yuridik boshqarmasining boshlig'i o'rinbosari;

2018 yil 23 apreldan:
Fayziev Javlon Mirmuxsimovich – strategik rivojlanish boshqarmasi boshlig'ining
o'rinbosari;
Ergashev Komil Radjabovich - “Buxoro mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Samarqand stantsiyasi boshlig'i;
Nazarov Mirzaxid Dusalievich - “Ekskavatorlar va gusenitsali texnikani ta'mirlash zavodi” unitar korxonasi bosh muhandisi;
To'xtaev Vaxobjon Xusenovich - “Ekskavatorlar va gusenitsali texnikani ta'mirlash zavodi” unitar korxonasi ishlab chiqarish bo'yicha direktori o'rinbosari;
Rasulov Ramz Alisherovich - “Qo'qon mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Qo'qon lokomotiv deposi boshlig'i;
Karimov Bazarbay - “Qo'ng'irot mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Urganch temir yo'l distantsiyasi boshlig'i;

2018 yil 18 apreldan:
Kasimov Ilxom Muxamedovich – “Qo'qon mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining moliya bo'limi boshlig'i;

2018 yil 16 apreldan:
Qodirov Jasurbek Sharofitdinovich – moliya boshqarmasi boshlig'i;
Qarshiev Oleg Keldiyorovich- harbiylashtirilgan qo'riqlash boshqarmasi boshlig'ining birinchi o'rinbosari; 

2018 yil 2 apreldan:
Xurramov Usmon Mamatkulovich - 166-sonli yo'l mashina stantsiya boshlig'i;

2018 yil 23 martdan: 
Ilyasov Ulug’bek Baxtiyarovich -  “O'zbektemiryo'lekspeditsia” unitar korxonasi bosh direktori; 

2018 yil 16 martdan:
Xodjaev Abdugaffar Sultanovich-“Qo'qon mintaqaviy temir yo'l uzeli” unitar korxonasining Qo'qon vagon deposi boshlig'i;